אבי אבן: “לא היינו מספיק אגרסיביים הגנתית”

פבר 24, 2022 | אירופה, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

מכבי תל אביב הושפלה בחוץ 109:77 על ידי אנאדולו אפס הטורקית ביורוליג. בסיום ההתמודדות, המאמן המפסיד אבי אבן סיכם את הבכורה הרשמית שלו כמאמן הקבוע של הקבוצה ביורוליג.

אבן אמר: “שיחקנו היום נגד אחת מקבוצות ההתקפה הטובות ביורוליג ולא היינו מספיק אגרסיביים הגנתית, מה שנתן להם להרגיש טוב, וכשהקבוצה הזאת מרגישה טוב היא קולעת, לא באחוזים כאלה, היום זה היה משחק התקפה מרשים. גם בצד ההתקפי שלנו לא היינו מספיק חדים, לא עמדנו מספיק במטרות שהצבנו לנו ולא התקפנו בדרך שבה תכננו. זאת הסיבה שככה נגמר המשחק”.

המאמן הוסיף: “זה היה משחק קשה נגד קבוצה מאוד קשה ומאוד מוכשרת שהתפרצה היום על הפרקט עם אחוזים מדהים מכל מקום בפשטות. לא היינו שם מספיק הגנתית כדי לעצור ולהאט את הקצב שלהם, וכשאתה מאפשר לקבוצה כזאת להרגיש טוב אז זה מה שאתה מקבל, כך שזה היה משחק רע בשבילנו”.

קלעו למכבי ת”א: ווילבקין (6-8 מהשדה, 4-4 מהקו, 6 אסיסטים, 3 חטיפות) וז’יז’יץ’ (7-14 מהשדה, 8 ריבאונדים) 17 כ”א, דיברתולומיאו 10, נאנלי 7 (1-3 לשלוש ולשתיים, 4 איבודים), וויליאמס (2-6 לשתיים, 0-4 לשלוש, 3 חטיפות) וריינולדס (2-6 מהשדה) 6 כ”א, תומאס 5 (2-9 מהשדה), זיו 4, בלייזר 3, קלויארו 2. כן שותף: כהן.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!