אביתר מור יוסף ואבנר דרור על ליגת העל, הרצליה, ללמוד מבאב ולנצח את דני וולף

ספט 27, 2023 | פודקאסט

על ידי Moshe Halickman


פודקאסט הכדורסל הישראלי של אתר “ספורטס רבי” בשם “התשיעית באירופה” בהשתתפות הכתב משה הליקמן יוצא עם פרק מספר 94, שבו מתארחים אביתר מור יוסף ואבנר דרור, השחקנים הצעירים של בני הרצליה. הפרק, שנפתח עם תחילת הדרך של השחקנים בעולם הכדורסל והמודלים לחיקוי שלהם, נמשך עם החוויה לגדול במחלקות הנוער של הפועל עמק חפר (מור יוסף) והפועל תל אביב (דרור), בנוסף לאימונים של דרור בקבוצה הבוגרת של הפועל ת”א והסל המשוגע שלו בחצי גמר הפלייאוף לנוער. לאחר מכן, מור יוסף ודרור גילו מתי הם הבינו שיהפכו למקצוענים, והאחרון הרחיב על החוויות שלו בנבחרות הצעירות: הסיפור ההזוי שהגיע בתחילת טורניר הפריצה עם נבחרת הנוער, ההגעה לגמר אליפות אירופה לנבחרות עתודה והסנסציה מול ספרד, הניצחון המוחץ באחד על אחד מול דני וולף, שיתוף הפעולה עם נועם יעקב, אלעד חסין והתגובות הכי מרגשות שקיבל, כשבחלק מהנושאים גם נגע מור יוסף.

בהמשך, מור יוסף סיפר על העלייה לבוגרים של עמק חפר וההצלחה של הפועל חבל מודיעין בעונה הראשונה שלו בקבוצה. מור יוסף ודרור גם נגעו בירידות הליגה שחוו בהתאמה עם חבל מודיעין והפועל ר”ג גבעתיים בעונה שעברה, כשהאחרון סיפר על המעבר שלו למכבי חדרה. השניים כמובן דיברו על קבלת ההצעה מהרצליה וההחלטה להגיע לקבוצה ולעשות את קפיצת המדרגה לליגת העל, והתייחסו לעבודה עם דן שמיר וזופר אבדיה, שיתוף הפעולה עם כריס באב, איתן בורג ושוהם גת, בנוסף לחוויה לשחק בעבר מול בן שרף.

מור יוסף ודרור סימנו את החוזקות של הרצליה, חשפו איך נראה יום בחייהם ואמרו מהם היתרונות שלהם והדברים שהם עדיין צריכים לשפר, בנוסף לעמדה המועדפת. השניים גם גילו מיהם השחקנים הכי טובים שהם שיחקו איתם ונגדם, בנוסף למאמנים שהכי השפיעו עליהם. מור יוסף ודרור גם הביאו דברים מעניינים שלא יודעים עליהם, ודיברו על המטרות לקראת מוקדמות היורופקאפ בנוסף למטרות שיש להם לקראת העונה הקרובה מבחינה אישית וקבוצתית. מור יוסף ודרור גם שיתפו את דעתם על הכדורסל הישראלי כיום, ענו על שאלות חברי קהילת ספורטס רבי וגילו מהם החלומות הכי גדולים שלהם בקריירה. לסיום, מור יוסף ודרור הביאו סיפורים מיוחדים מהשנים שלהם בכדורסל, כשגם לכותב שורות אלו היה מה להגיד.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!