אבדיה שמר על דונצ׳יץ׳ ורשם שיא עונתי בדקות: נציגנו בוושינגטון, ניל דלאל, מדווח

אפר 4, 2021 | דני אבדיה

על ידי Neil Dalal

באופן מובן ביותר ההתקפה של הוושינגטון וויזארדס ממשיכה בקשיים שלה בלעדי הקלעי המוביל ב-NBA שלא נמצא על המגרש. העניינים נעשו יותר גרועים כשרוי האצ’ימורה הצטרף לבראדלי ביל והם היו לבושים בבגדי הרחוב על הספסל כאשר רוי האצ’ימורה סבל ממתיחה בכתף ימין, כשללא שניים משלושת השחקנים הטובים ביותר של וושינגטון, וושינגטון קלעה את מספר הנקודות הנמוך ביותר שלה העונה בהפסד לדאלאס מאבריקס 109-87 ששיחקה לילה שני ברציפות. דני אבדיה שיחק את מספר הדקות הגבוה ביותר שלו העונה עם 39 דקות בהן קלע תשע נקודות וקטף שמונה ריבאונדים. 


בכניסה למשחק הלילה נגד דאלאס כקבוצה הרביעית הכי גרועה ב-NBA באחוזי הקליעה לשלוש נקודות, וושינגטון קולעת ב-34.5% מטווח השלוש, כאשר היא אפילו לא הגיעה לאחוזים הרגילים שלה הלילה עם 5-25 מחוץ לקשת. וושינגטון כעת קולעת באחוזים גרועים יותר מ-30 מטווח השלוש בשליש מהמשחקים שלה העונה והמאזן שלה במשחקים הללו עומד על 3-13. הקבוצה הביתית פיגרה רק בשמונה נקודות הפרש בכניסה לרבע הרביעי, אבל חוסר היכולת שלה לקלוע שלשות חשובות בדיוק בזמן עם אחוזים של 1-9 ברבע האחרון גרמה להפסד. אבל הנושא שמאפיין אותם בכל העונה הוא שהוויזארדס קיבלו 23 נקודות מדאלאס כתוצאה מ-14 איבודי הכדור שלהם.

Deni Avdija – Photo Credit: Washington Wizards


כתרומה לאחוזי הקליעה האומללים מטווח השלוש של הוויזארדס, דני אבדיה החטיא את כל ארבעת ניסיונות הזריקה שלו מחוץ לקשת. הנפילה הממושכת שלו מייצגת את היכולת הנוכחית שלו עם קו השלוש הרחוק יותר, כפי שמאמנו האישי במכבי ת”א וליקו פרוביץ’ כבר הסביר בעבר שזה עשוי לקחת לו קצת זמן להתאים את עצמו. ב-13 המשחקים האחרונים שלו אבדיה קלע רק ב-20% מטווח השלוש (9-45). 

בעונה שממשיכה להיות עגומה עבור וושינגטון, הניצוצות שדני אבדיה מציג מדי פעם מראים מדי פעם את הגבול של חצי הכוס המלאה. למרות שטים הארדווי ג’וניור התחנן לעבירת תוקף, זה היה טוב לראות את דני אבדיה יוצר מרווח כשהוא עובד עם היד השמאלית החלשה שלו וקובר ג’אמפ שוט, אבדיה גם קיבל משימה להיות אחד השומרים המרכזים של לוקה דונצ’יץ’ יחד עם צ’נדלר האצ’יסון והוויזארדס עשו עבודה סבירה בעצירת הגארד הדינאמי שסיים עם 26 נקודות ב-12-24 מהשדה כולל רק 1-8 מחוץ לקשת.


״אתה לא יכול להיכנס לייאוש אם הוא קולע זריקה קשה עליך״, כך אמר סקוט ברוקס לפני המשחק בהתייחסות שלו לכך שדני ישמור על לוקה דונצ’יץ’. ״הוא קלעי והוא קולע זריקות מאוד קשות, אפשר לקוות שאתה יכול לגרום לו לקחת זריקות קשות ולא לקלוע באחוזים טובים, אבל זה הולך להיות דבר שקשה לעשות, דני הולך לקבל את ההזדמנות הראשונה בשמירה עליו ואנחנו נצטרך את העזרה של כל השחקנים בשמירה עליו״.
 
הוושינגטון וויזארדס כעת יתחילו מסע של שישה משחקי חוץ שיתחיל ביום שני בטמפה ביי שם הם ישחקו נגד הטורונטו ראפטורס, ובזמן שסקוט ברוקס מקווה שבראדלי ביל ורוי האצ’ימורה יהיו זמינים וכשירים לשחק, המאמן לא היה בטוח שזה יקרה אחרי המשחק של שבת בלילה בהפסד לדאלאס מאבריקס. 

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!