אבדיה ממשיך להתפתח, הוויזארדס נכנעו לסאנס: ניל דלאל מדווח

אפר 11, 2021 | דני אבדיה

על ידי Neil Dalal

וושינגטון וויזארדס אמרה שהמתיחה של בראדלי ביל באזור הגב לא הייתה קשורה לחבלה באגן ימין או לפגיעה עצבית מבודדת באזור האגן ששמרה את הקלעי המוביל של ליגת הNBA בחוץ לחמישה משחקים, למרות זאת קבוצת החוץ שיחקה ללא בראדלי ביל ודאוויס ברטאנס שהעדיפו לתת לו מנוחה במשחק הלילה במשחק השני ברציפות לילה אחרי לילה. נגד הקבוצה עם המאזן השני בטיבו ב NBA, הוויזארדס נשארה בתמונת המשחק ששיחקה בקשיחות בשלב מוקדם של המשחק לפני שפיניקס סאנס העבירה הילוך ולקחה את השליטה במשחק במחצית השנייה וניצחה בתוצאה 134-106, דני אבדיה שיחק 31 דקות בהן קלע תשע נקודות ב 2-6 מהשדה וכמוכן קטף גם שישה ריבאונדים. 


הוויזארדס כעת נמצאת במאזן של 1-8 שהיא משחקת ללא בראדלי ביל כשהניצחון היחידי ללא בראדלי ביל היה נגד אינדיאנה פייסרס ונזקקה במשחק לטריפל דאבל של ראסל ווסטברוק של 35 נקודות, 21 אסיסטים, ו-14 ריבאונדים. בלילה של אחוזי קליעה לא יעילים של ראסל ווסטברוק (6-17) ורוי האצ’ימורה (2-7), הוויזארדס התקשתה לקלוע וההגנה שלה לא הלכה לנצח להם את המשחק הזה. וושינגטון איבדה 16 כדורים אותם ניצלה לפיניקס ל 24 נקודות שרבות מהנקודות הללו הגיעו ממתפרצות בהם לפיניקס סאנס היו 27 נקודות. וושינגטון נמצאת כעת במאזן של 2-14 העונה  כאשר ההגנה שלה מאפשרת ליריבות לקלוע 125 נקודות או יותר. 

״הם היו יותר אגרסיבים מאיתנו ואנחנו לא הצלחנו לקחת את זה משם״, כך ראסל ווסטברוק סיכם בתמצות את המשחק.
 

Deni Avdija – Photo Credit: Washington Wizards


פחות מ-24 שעות לאחר המאמץ ההגנתי שהפך באופן רשמי לחטיפה של דני אבדיה נגד דאמיון לי מגולדן סטייט, הרוקי נשאר צנוע שקיבל את משימת השמירה על דווין בוקר. לאחר שעזר לקבוצה להגביל את דווין בוקר רק ל-10 נקודות ב5-13 מהשדה במחצית הראשונה, האולסטאר קלע 17 נקודות בעשר דקות ברבע השלישי וגמר למעשה את המשחק. בצד החיובי אבדיה המשיך להראות ניצוצות בפיתוח של כישורי ניהול המשחק שלו וגם קלע שתי שלשות במדבר של אריזונה. 


״אני אוהב את מה שעושה, אני אוהב לאן הוא הולך. זה היה מהלך גדול וזו הייתה בוודאות תגובה לבחור שאותו הכניע״, זה מה שהיה לסקוט ברוקס לומר על משחק ההגנה של דני אבדיה במשחק נגד גולדן סטייט ווריורס לפני המשחק נגד פיניקס סאנס. 

דברים לא הולכים להיות יותר קלים לוושינגטון כאשר וושינגטון תסע ליוטה לשחק נגד הקבוצה הטובה ביותר ב-NBA העונה  ביום שני ובו היא תקווה שכל השחקנים יהיו בריאים וכשירים לשחק נגד יוטה ג’אז. 

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!