אבדיה לא יציב: נציגנו בוושינגטון, ניל דלאל, מדווח

מרץ 26, 2021 | דני אבדיה

על ידי Neil Dalal

היום של הוושינגטון וויזארדס התחיל די טוב, אבל הסתיים בתסכול די מוכר. לפני תום מועד ההעברות, מנהל הקבוצה טומי שפרד רכש שחקנים חדשים עם חשיבה ומימד הגנתי, דניאל גאפורד וצ’נדלר האצ’יסון בתמורה לטרוי בראון ג’וניור שעבר לשיקגו בולס ומו ואגנר שעבר לבוסטון. לאחר שהוושינגטון וויזארדס הובסו במשחק הראשון מבין שני משחקים רצופים נגד הניו-יורק ניקס שנערך לפני יומיים, וושינגטון שיחקה היטב משלב מוקדם של המשחק והרוויחה יתרון של 17 נקודות הפרש באמצע הרבע השלישי. הקבוצה הביתית עשתה ריצה של 19-4 וקלעה 39 נקודות ברבע הרביעי והנחילה לוויזארדס הפסד נוסף. דני אבדיה לא קלע אף נקודה בפעם השנייה בשלושת המשחקים האחרונים ולא הצליח לרכוב על המומנטום שצבר במשחק הקודם נגד הניקס בו קלע 14 נקודות.

ההתקפה העומדת בחצי המגרש  של הוויזארדס היא בדרך כלל כמו דלת מסתובבת בין בראדלי ביל וראסל ווסטברוק ומתבססת על בידודים שלהם כאשר שני הגארדים עם המדד ההתקפי הגבוה ביותר מחזיקים את הכדור רוב הזמן בידיים שלהם. בלילות בהם אחד מהם  או שניהם מתקשים לקלוע באחוזים טובים, ההתקפה של וושינגטון סובלת מכך במידה רבה. במחצית השנייה וושינגטון קלעה 42 נקודות בלבד לאחר שבמחצית הראשונה קלעה 60 נקודות, בראדלי ביל קלע רק 12 נקודות ב-4-13 מהשדה וראסל ווסטברוק קלע רק ארבע נקודות באחוזים איומים של 0-8 מהשדה. לקו האחורי הפותח של הוויזארדס היו 14 מ-17 איבודי הכדור של הקבוצה שמהם הניו-יורק ניקס קלעו 24 נקודות. קבוצת החוץ קלעה באחוזים איומים של 61% מקו העונשין (20-33), דבר שהוסיף מלח על הפצעים.
 https://twitter.com/Hoop_District/status/1375251496481263616?s=20
״אני לוקח את ההפסד הזה על הכתפיים שלי, הייתי צריך לגמור את המשחק הזה״, זה מה שהיה לבראדלי ביל להגיד אחרי המשחק. ״אני חייב לנקות את הראש ולהיות יותר טוב״.
 
חוסר היציבות, העליות והירידות והצרות המכילות את העונה של הרוקי דני אבדיה נמשכות. הרוקי בן ה-20 התאושש מהמשחק נגד ברוקלין נטס בו לא קלע נקודה עם מספר הנקודות השני הכי גבוה בקריירה הצעירה שלו ושוב סבל מעוד משחק בו לא קלע אף נקודה במשחק החוזר נגד הניו-יורק ניקס. אבדיה שיחק במשחק השני הכי נמוך שלו מבחינת מספר הדקות כאשר שיחק מתחת ל-11 דקות, כאשר סקוט ברוקס העדיף רוטציה של שבעה שחקנים בניסיון לחלץ ניצחון על גבם של המתחילים דבר שלא הצליח להוכיח את עצמו. ברוקס יכול היה לדבר עוד יותר בצורה חיובית על אבדיה לפני המשחק, אבל זה יביא קצת שמחה לחוסר הסבלנות המובנת. 

Deni Avdija – Photo Credit: Washington Wizards


״זה יהיה טוב לדני לקלוע כמה קליעות ברבע הרביעי, מכיוון שנהיה זקוקים לו, נותרו לנו עוד 30 משחקים״, סקוט ברוקס הזכיר את המשחק הראשון נגד הניקס לפני תחילת המשחק השני. ״אנחנו זקוקים לו שימשיך להשתפר וימשיך קדימה בעונת הרוקי שלו ויהיה יותר טוב. לפעמים אתה לוקח צעד אחד אחורה, אבל אני חושב שהוא מוכן עכשיו לצעוד כמה צעדים קדימה״.
 
וושינגטון תחזור מהמסע לניו-יורק בו לא ניצחה לסדרה של שלושה משחקי בית נגד דטרויט, אינדיאנה ושרלוט, משחקים שיתחילו בשבת בקפיטל וואן ארנה. אם הכל יתנהל כשורה מבחינה גופנית ובריאותית ביום שישי, גאפורד והאצ’יסון צפויים להיות כשירים למשחק הבא נגד דטרויט פיסטונס. 

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!