אבדיה ילמד מהמשחק הזה: נציגנו בוושינגטון, ניל דלאל, מדווח

מרץ 30, 2021 | דני אבדיה

על ידי Neil Dalal

שלא במפתיע מכיוון שאותו דבר קרה עם ג’ון וול בשנים קודמות, אבל יש אנשים שהם כנראה האוהדים של הוויזארדס או של ראסל ווסטברוק, שתוהים האם וושינגטון היא קבוצה טובה יותר ללא בראדלי ביל. זה בוודאות מגוחך. ההופעה ההיסטורית של ראסל ווסטברוק ביום שני בה קלע 35 נקודות, מסר 21 אסיסטים וקטף 14 ריבאונדים הייתה מאוד מרשימה, אבל בוודאות זה היה ברור לכולם שההתקפה של הוויזארדס בלילה שבין שלישי לרביעי נגד ההורנטס הייתה במצוקה. וושינגטון לא יכולה הייתה להאריך את רצף הניצחונות שלה לשלושה והפסידה בבית 114-104 לשארלוט. העונה הלא יציבה של דני אבדיה הכוללת עליות וירידות בצורה מובנת נמשכת, כשהפעם הרוקי התקשה מאוד בשני צידי המגרש. 

Deni Avdija – Photo Credit: Washington Wizards


וושינגטון שיחקה ללא בראדלי ביל הסובל מחבלה בירך, ראול נטו שסבל מחבלה בצלעות, דניאל גפורד שסבל מנקע בקרסול שתוערך מחדש בעוד כ-10 ימים, דאוויס ברטאנס הסובל מפציעה בשוק ואיש סמית’ הסובל ממתיחה בשריר הארבע ראשי. כולם הם שחקנים ברוטציה של הקבוצה, כשמלבד גפורד ואולי סמית’ היו עוזרים לאחוזי הקליעה הנמוכים של 27% (10-37) מחוץ לקשת. בזמן שמהצד השני השארלוט הורנטס קלעו ב-41.2% (14 מ-34) מעבר לקשת השלוש וגם ניצלו רק שבע נקודות מ-14 איבודי הכדור, וושינגטון החסרה לא יכלה לקלוע יותר מהיריבה במשחק השני ברציפות לילה אחרי לילה למרות מאמץ הגנתי טוב יותר לאחר הפסקת המחצית, כשלמרות המאמץ שהביא להפסד ראסל ווסטברוק השיג את הטריפל דאבל ה -17 שלו העונה, הנתון המוביל בליגה, כולל דאנק מדהים. 


דני אבדיה פתח במשחק בפעם השלישית ברציפות ושיחק 32 דקות, כשהוא קלע רק שלוש נקודות באחוזים אומללים של 1-10 מהשדה כולל 1-7 מחוץ לקשת לפני שיצא מהמשחק בשש עבירות בפעם השנייה בקריירת ה-NBA שלו. השחקן בן ה-20 קטף שמונה ריבאונדים שתמיד עוזרים ויעילים לקבוצה המתקשה בקטגוריה הזאת במהלך ההיסטוריה. אתה בטח כבר שמעת את זה מספר פעמים ועדיין קשה להבין עד כמה גדולה עקומת הלמידה של הטירונים, להשאיר לבד אדם צעיר שמגיע לארץ חדשה. למרות אחוזי הקליעה הגרועים שלו (מינימום חמישה ניסיונות) בקריירת ה-NBA הצעירה שלו, זו יכולה להיות חוויית למידה להתפתחות שלו ולהצלחה העתידית שלו. 


״הוא מקבל כמה דקות משמעותיות, הוא צריך לשחק יותר טוב, אנחנו דורשים ממנו לשחק  יותר טוב. הלילה היו לו קשה בשני צידי המגרש, אבל יש עוד הרבה דברים שהוא יכול להסתכל על עצמו ולאתגר את עצמו להיות יותר טוב והוא ישחק יותר טוב. הוא ילד שעובד קשה מאוד והוא דואג ואכפת לו״, זה מה שסקוט ברוקס אמר במסיבת העיתונאים. ״הלילה שאתה לא קולע את הזריקות שלך, דבר אחד שאני זקוק לו זה שיתחיל לחשוב כמו שאמרתי לו  במהלך אחד מפסקי הזמן, שאלתי אותו אם הוא לקח זריקה טובה כשזו הייתה שלשה פנויה לגמרי והוא התקשה לומר שכן, זו הייתה זריקה טובה אבל זכור שיש לך אופציות, אתה יכול לזרוק את הזריקה או לחדור לסל, אתה חודר טוב בצד ימין ואתה יכול ללכת לאופציות הללו״.  

הוושינגטון וויזארדס ייסעו לדטריוט במטרה לשחק נגד הדטריוט פיסטונס בלילה שבין חמישי לשישי למשחק חוץ אחד. 

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!