“אבדיה חסם את הייוורד וסימן עם ידיו את סימן האיקס שהפך לחביב הקהל והשחקנים”: נציגנו בוושינגטון מדווח

נוב 23, 2021 | דני אבדיה, כדורסל

על ידי Neil Dalal

מאז שהוויזארדס פתחו את העונה במאזן הטוב ביותר שלהם מאז 1974, הם הפסידו 3 מתוך ארבעת המשחקים האחרונים שלהם. ההפסד האחרון שלהם, 109-103 להורנטס הוא ההפסד השני שלהם העונה בבית. דני אבדיה לא הצליח לקלוע בספרות כפולות בכל ארבעת המשחקים האחרונים והוא זורק 33% מהשדה בשבוע האחרון.

שלא במפתיע, וושינגטון התקשתה התקפית בארבעת המשחקים האחרונים עם 97.5 נקודות למשחק. אבדיה לא התפתח מהר מבחינה התקפית בהשוואה להתפתחותו ההתקפית. ווס אנסלד ג’וניור רוצה שהישראלי יהיה יותר החלטי. בקבוצה מקווים שאבדיה ישפר את ההיבט הזה במשחק שלו וכך דני גם ירגיש יותר בטוח בדרך בה הוא משחק על אף שהוא אולי לא בטופ 5 שחקנים בקבוצתו.

“מבחינתי התקפית הוא צריך להיות יותר החלטי,” אנסלד שיתף לגבי אבדיה. “אל תוותר על זריקות טובות, אל תחשוב על זה יותר מדי. הוא טוב מאוד לאחר כדרור, אבל אני חושב שלפעמים הוא מהסס מעט ואז זה הופך להתקפה לא טובה. אם אתה רוצה לבצע מהלך מסוים, תעשה את זה פשוט, בלי לחשוב על זה יותר ממה שצריך.”

השלשה היחידה שאבדיה קלע במשחק הגיעה מהפינה, אותה הוא ביצע בלי להסס יותר מדי. בהתקפה שלאחר מכן, לעומת זאת, אבדיה התעכב במה שהיה בסופו של דבר זריקה שהוא החטיא. גם בסל האחר שלו במשחק, דני יכל לעלות לסל עם השמירה של אוברה עליו, אבל העדיף ללכת על ליי אפ ברוורס.

“חלק מזה זה שהוא לא רגיל לעשות את זה כל כך הרבה בשנתיים האחרונות,” אנסלד סיפר. “הוא שיחק מעבר לים, לא בהכרח היו לו את ההזדמנויות האלה בשנה שעברה. אז עכשיו לבוא העונה ולעשות את זה יותר זה שונה.”

בצד השני של המגרש, אבדיה ממשיך לשחק טוב באחד על אחד בהגנה בסיטואציות של בידוד, על אף שרבות המשימות הללו לא קלות בכלל. השיא ביום שני עבור אבדיה הגיע כאשר אבדיה לא נפל לתרגיל של גורדון הייוורד וחסם את האול סטאר לשעבר עמוק בשעון ה-24. אבדיה הניף בידיו את סימן האיקס, סימון עם הידיים שהפך לחביב הקהל וסימון שאהוב על ידי השחקנים האחרים. סימון האיקס הפך לסמל לכך שדני ביצע עצירה הגנתית. מהספסל בצד השני של הפרקט, קייל קוזמה ותומאס ברייאנט הניפו בידיהם את סימן האיקס גם כן.

הוויזארדס יקוו לחזור למסלול הניצחונות במסע החוץ הארוך ביותר שלהם עד כה העונה, 4 משחקי חוץ בניו אורלינס, אוקלהומה סיטי, דאלאס וסן אנטוניו. כשהם לא עם משפחתם לחג ההודיה, לוושינגטון יהיה זמן לגיבוש קבוצתי שהוא קריטי בשלב מוקדם כזה של העונה כדי לבנות עוד את הכימיה הקבוצתית.

 

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!