אבדיה התרגש לשמור על סיאקם: נציגנו בוושינגטון, ניל דלאל, מדווח

אפר 6, 2021 | דני אבדיה

על ידי Neil Dalal

וושינגטון וויזארדס כעת נמצאת במאזן שלילי של 3-12 מאז החזרה מפגרת האולסטאר ולאחר הפסד בתוצאה 103-101 לטורונטו ראפטורס תודות לשלשת ניצחון בשנייה האחרונה של גארי טרנט ג’וניור. במשחק בו הוויזארדס הובילו כבר ב-19 נקודות הפרש במחצית השנייה, קבוצת החוץ פשוט התפרקה לחתיכות ברבע הרביעי, בו וושינגטון הפסידה 28-15. לאלה שקיוו שנבחרי הדראפט של וושינגטון בשנת 2021 ישתפרו, זו הייתה התוצאה בשבילך. דני אבדיה רשם שיא של דקות משחק קרוב ל-40 דקות במשחק בו דני קלע 12 נקודות וקטף 10 ריבאונדים הדאבל-דאבל השני שלו בשלושת המשחקים האחרונים. 

במשחק בו לא שיחקו בראדלי ביל, רוי האצ‘ימורה, קייל לאורי, פרד ואן וילט ועוד רבים אחרים, זה לא היה מפתיע לראות משחק עם תוצאה נמוכה. לאחר שהוויזארדס קלעו 9-18 מטווח השלוש במחצית הראשונה שכל הקליעות הגיעו מגריסון מת’יוס (4-5), דאוויס ברטאנס (3-5), ודני אבדיה (2-5), וושינגטון קלעה רק ב 3-17 מחוץ לקשת במחצית השנייה. הטריו של מת‘יוס, ברטאנס, ודני אבדיה זרקו רק חמש זריקות מחוץ לקשת במחצית השנייה, פחות מנסיונות הזריקה של ראסל ווסטברוק  ברבע הרביעי שקלע רק ב 2-11 מהשדה כולל 1-5 מחוץ לקשת. 

Deni Avdija – Photo Credit: Washington Wizards


״הם קיבלו זריקות שהכדור הגיע אליהם, ואנחנו המשכנו לבצע את המהלכים ככל שהמשחק התקדם, אבל לא מספיק רצנו, ולא מספיק מצאנו אותם חופשיים, אך כל פעם שהם קיבלו את הכדורים הם השיגו את הזריקות שלהם״, כך ראסל ווסטברוק ענה במסיבת העיתונאים לשאלה שנשאל בקשר למיעוט נסיונות הזריקה של גריסון מת‘יוס ודאוויס ברטאנס במחצית השנייה. 

לאחר שיא קריירה של 39:21 דקות במשחק הקודם נגד דאלאס, דני אבדיה העלה במקצת את מספר הדקות שלו ל-39:39 נגד טורונטו במשחק בו קיבל משימה לשמור על פסקאל סיאקם. בהצהרה אישית לאחר המשחק דני אבדיה אמר שהוא הרגיש טוב בשמירה על פסקאל סיאקם והוא קרא לכך שזה היה כבוד גדול בשבילו לשמור על השחקן הכי טוב של הקבוצה היריבה. הרוקי קלע את כל 12 הנקודות שלו במהלך שלושת הרבעים הראשונים,א בל החטיא את כל שלושת ניסיונות הזריקה שלו ברבע האחרון. חוץ מהעובדה שדני קלע כמה שלשות רק בפעם השלישית ב-14 המשחקים האחרונים, דני אבדיה המשיך להראות את יכולת החדירה החזקה  שלו ביד ימין יכולת שהסקאוטרים של ה-NBA עדיין לא הצליחו לעצור. 

״זו השנה הראשונה שלו והוא עדיין מנסה להבין מה קורה״, ראסל ווסטברוק סיפק הצהרה כללית על התהליך של דני אבדיה העונה. ״זו שנה שונה לכולם, במיוחד בשבילו. הוא נהיה שחקן יותר טוב ככל שהעונה מתקדמת, הדברים שאתה יכול לבקש ממנו הם לדאוג לכך שהוא ימשיך להשתפר ככל שהעונה מתקדמת ולהבין מה טוב בשבילו ובשביל הגוף שלו והוא עובד ממש קשה על כך לעשות זאת״.

וושינגטון תעשה טיול קצר מטמפה ביי המקום בו טורונטו משחקת את משחקי הבית שלה  לאורלנדו למאצ’-אפ ביום רביעי בלילה נגד אורלנדו מג’יק. 

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!