“הביקור של שפרד מראה עד כמה לוושינגטון אכפת ממני”

ג’וש הליקמן הוא שליח אתר “ספורטס רבי” לפראג

רגע לפני שנבחרת ישראל פותחת את טורניר היורובאסקט מחר (שישי, 15:00) מול פינלנד, הכוכב הגדול דני אבדיה שוחח עם התקשורת הישראלית.

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts ואל תשכחו לדרג אותנו באפליקציות הפודקאסטים

אבדיה פתח עם התחושות שלו: “מרגש, אני זוכר שהייתה לי אליפות אירופה לא בסדר הגודל הזה, לא באולם כזה, לא במעמד כזה, פעם ראשונה בבוגרים. הגיע מהר. אני רק זוכר שלפני רגע סיימתי טורניר קדטים ועתודה, אז לבוא לבוגרת לאליפות אירופה זה כבוד גדול, זה היה חלום ילדות”.

על ההשתלבות שלו: “לא פשוט להשתלב וברגע שמגיע אילך שחקן שהוא יחסית מהדומיננטיים לבוא ולשלב עם חבר’ה שרצו כבר המון זמן והרבה חלונות אז זה לא פשוט כששחקן כזה נכנס, אבל אני בא לנצח ואני עושה מה שהנבחרת צריכה ממני, ברגעים שאני על המגרש אני משחק הכי חזק שאני יכול וכן, כמובן שזה לא יילך חלק ישר על ההתחלה, אבל אני מאמין שבאמת השתדלנו וגם אני עשיתי עבודה יותר טובה בלהקשיב ובאמת להביא את עצמי לידי ביטוי בדרכים יותר טובות, ואני מקווה שזה יעבוד יותר טוב”.

על המשבר: “היינו צריכים כמה סטירות כדי להתעורר בשביל לראות במה אנחנו פחות טובים ובמה אנחנו צריכים להשתפר ואני חושב שאנחנו באים לאליפות הזאתי הרבה יותר ממוקדים ומוכנים ואני חושב שיהיה בסדר”.

על הגעתו של הג’נרל מנג’ר של הוושינגטון וויזארדס, טומי שפרד: “זה לא מובן מאליו, מי שעשה את כל הדרך מארה”ב ברגע שכל הקבוצה מתאמנת כבר שם, לבוא ולעזוב אותם ולבוא לראות אותי ולדבר איתי, לראות ולהיות חלק מזה, לא מובן מאליו וזה מראה עד כמה לוושינגטון אכפת ממני וכמה שהם מאמינים בי”.

על העניין בארה”ב באליפות: “קודם כל אני מגיע ליהנות, אני יודע מה אני שווה כשחקן בין אם יש למישהו אליפות טובה יותר או פחות, כמובן שאני רוצה שתהיה לי אליפות טובה וליהנות ולקבל את הניסיון הזה, לחזור לשחק באירופה. אין אימון יותר טוב מ-5 על 5 מסודר ברמות כאלה אז אני חושב שזה גם טוב להתקדמות שלי”.

על האווירה: “אני התרגלתי לאווירות כאלה, כיף תמיד שיש הרבה קהל, זה הרבה יותר כיף כשחקן.”

על הסיכויים להגיע רחוק באליפות: “אני חושב שזה לא כזה מופרך, נכון שיש נבחרות מוכשרות מאיתנו וזה נראה הכי רחוק בעולם, אבל בורח לך פה משהו ושם משהו והכל מתחבר ואתה יכול למצוא את עצמך בגמר, כמובן שדבר ראשון מסתכלים על כל דבר בעיתו, קודם כל לעבור לשלב הבא, רבע גמר,חצי גמר ומה שנוכל לעשות. אנחנו נותנים את המקסימום ומקווה שנגיע הכי רחוק שאפשר”.

על שיתוף הפעולה עם ים מדר: “אני וים מאוד צעירים, אנחנו תורמים המון לנבחרת, אנחנו נבחרת מאוד מוכשרת”.

תגובת אחת.

  1. שימי

    כאילו מצד אחד בא לי להרים ולהגיד לו שהוא מדהים ובגללו אני נשאר לראות משחקים בלילה…
    מצד שני בחודש האחרון, שבו באתי לראות אותו לייב בשלושה משחקים, הוא היה מאוד מאכזב.

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!