אבדיה הבטיח את הניצחון: נציגנו בוושינגטון, ניל דלאל, מדווח

מרץ 30, 2021 | דני אבדיה

על ידי Neil Dalal

אין כאן צירוף מקרים שראסל ווסטברוק שיחק יותר טוב עבור הוויזארדס באופן יחסית מאוחר להתחלת העונה בה עוכב על ידי פציעה טורדנית מאז מחנה האימונים. כשבראדלי ביל לא שיחק וישב בחוץ בעקבות חבלה בירך כתוצאה מנפילה חזקה במשחק מול דטריוט ביום שבת, השחקן המצטיין של הליגה לשעבר סחב את הוויזארדס על גבו עם 35 נקודות, 21 אסיסטים ו-14 ריבאונדים בניצחון של וושינגטון 132-124 על אינדיאנה פייסרס במשחק שכלל 22 חילופי הובלה ו-20 פעמים שהמשחק היה בשוויון, דני אבדיה קלע 12 נקודות וקטף שמונה ריבאונדים בפתיחה השנייה שלו ברציפות בחמישייה הפותחת. 


ב-38 משחקים ששיחק עבור הוויזארדס, ראסל ווסטברוק כבר הספיק לקבוע שיא מועדון לטריפל-דאבל עם 16 במספר. זה אומר הרבה על וושינגטון כמועדון, אבל ווסטברוק לא יכול היה לתת סטטיסטיקה יותר מדהימה בהופעה שוברת שיאים כשהיה אחראי על 88 נקודות מ-132 שוושינגטון קלעה כולל אסיסטים. ווסטברוק קלע קרוב לחצי מהנקודות שלו ברבע הרביעי עם 17 נקודות בהופעה יעילה של 7-10 מהשדה בחלק המסיים של המשחק. וושינגטון קיבלה עזרה חזקה מהצוות המסייע, רוי האצ’ימורה, צ’אנדלר האצ’יסון במשחק הבכורה שלו וראול נטו שקלעו ביחד 59 נקודות. 


״דבר אחד שאני תמיד אוהב ומוקיר במשחק זה שאתה תמיד צריך להגיע למשחקים ולהתחרות״, כך התייחס ווסטברוק בפשטות להופעה שלו. ״הדבר שאני תמיד גאה בעצמי הוא להבטיח שאני אשאיר הכל על המגרש בכל לילה נתון ואני בורכתי על ההזדמנות להיות מסוגל לעשות זאת ואני לא לוקח זאת בערבון מוגבל. מלבד הדברים הללו, השיאים השונים והדברים שאולי יקרו, אבל דבר אחד שאני תמיד עושה הוא להישאר צנוע ולהישאר נאמן לעצמי ותמיד להמשיך לתת כל מה שיש לי״.

Deni Avdija – Photo Credit: Washington Wizards

דני אבדיה חזר לחמישייה הפותחת בדיוק בזמן שסקוט ברוקס חיפש שינוי שעשוי להיות מקפצה לרוקי שהיה קצת בנפילה וגם לקבוצה שהפסידה שמונה משחקים מתשעת המשחקים הקודמים שלה אחרי פגרת האולסטאר. אחרי שקלע רק חמש נקודות כשפתח בחמישייה במשחק נגד הפיסטונס, לאבדיה הייתה הופעה טובה יותר נגד הפייסרס כולל ההופעה הטובה ביותר בקליעה מטווח השלוש לאחר חודש, בזמן שקלע שתיים משלוש ניסיונות הזריקה שלו. כאשר וושינגטון פיגרה בשש נקודות הפרש כשנותרו פחות משש דקות לסיום המשחק, דני אבדיה קלע שלשה חשובה מהפינה הימנית שהחלה ריצה של 11-0 של הקבוצה הביתית שנטלה את היתרון ולא שמטה אותו עד לסיום. כששעון הזריקות כמעט והסתיים, אבדיה הצליח לשמור על רגל הציר שלו והצליח לקלוע זריקה שהצליחה להיכנס והבטיחה את הניצחון. 


״הקליעה של דני כשהיינו בפיגור של שש נקודות, זה היה סל גדול והיינו צריכים את זה כדי לשמור על התקווה שלנו לנצח״, זה מה שסקוט ברוקס הזכיר במסיבת העיתונאים בסיומו של המשחק.


רצף שלושת משחקי הבית של הוושינגטון וויזארדס יסתיים במשחק שני ברציפות לילה אחרי לילה ביום שלישי במשחק נגד השארלוט הורנטס שישחקו ללא המועמד לרוקי העונה שלהם לאמלו בול. וושינגטון אולי תשחק ללא בראדלי ביל שסובל מפציעה בירך ודניאל גפורד שעזב את המשחק נגד אינדיאנה פייסרס עם סיבוב גרוע בקרסול ימין. 

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!